O nas

Firma Janpol działa na rynku reklamy od 1995 r. Już od wielu lat zajmujemy się dystrybucją odzieży reklamowo-promocyjnej, a od roku 2005  poszerzyliśmy naszą ofertę o odzież ochronną (BHP).
Wciąż wzbogacając naszą propozycję staramy się oferować produkty wysokiej jakości za bardzo przystepną cenę.
Chcąc kompleksowo obsłużyć naszych Klientów proponujemy również wykonawstwo nadruków oraz haftów, zarówno na Naszych towarach, jak i powierzonych przez Klienta. Mamy nadzieję, że proponowane przez Nas produkty przyczynią się do sukcesów Państwa firmy, a w przyszłości do stałej i owocnej współpracy.
 
Nasza oferta
 
Firma Janpol ma przyjemność zaoferować Państwu odzież typu: t-shirty, koszulki polo, czapki, bluzy bawełniane, koszule, kamizelki, polary, kurtki, odzież szytą na zamówienie.
Oferowane przez nas produkty idealnie nadają się pod nadruk lub haft.
W dziale Art. BHP proponujemy Państwu natomiast bardzo szeroką gamę rękawic roboczych, koszule flanelowe, kamizelki i kurtki ochronne, czapki i ubrania robocze oraz całą kolekcję odzieży jednorazowej z folii lub polipropylenu.
Usługę nadruku wykonujemy techniką: sitodruku, termonadruku (flock, flex, folia fluo, folia reflex) transferu itp.
 
Dzięki współpracy z przedstawicielami miejscowych firm specjalizujących się w hafcie możemy zaproponować również wyhaftowanie Państwa loga na zaproponowanych produktach.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom rynku reklamy proponujemy również szycie odzieży w kolorystyce i według fasonu zaproponowanego przez klienta.
W dziale wyprzedaże, możecie Państwo zapoznać się z końcówkami serii poprzednich kolekcji po niezwykle atrakcyjnych cenach, a w dziale promocje z propozycjami promocyjnymi na wybrane rodzaje towarów. Wchodząc w zakładkę zlokalizuj przesyłkę możecie Państwo prześledzić gdzie aktualnie znajduje się  Wasza przesyłka.


Zapraszamy do współpracy !

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
Janusz Kuziemski wraz z załogą